Ameliyatsız Meme Büyütme

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Ameliyatsız Meme Büyütme

Her kadın arzuladığı meme büyüklüğü ve dolgunluğuna kavuşmak için cerrahi işlem geçirmek istemeyebilir... Ameliyatsız meme büyütme egzersizleri ile daha büyük ve estetik görünüşe sahip göğüslere sahip olmak mümkün.

Daha büyük ve estetik göğüslere sahip olmanın başka yöntemleri de vardır.  Bunlara ''doğal yöntemler'' de denmektedir.

Aquafilling ile Enjeksiyon 

Daha büyük göğüsler kadınların kendilerine olan özellikle cinsel öz güvenlerini arttıracaktır. Vücudu ile barışık olan kadınlar günlük yaşamlarında da daha mutlu ve uyumlu olmaktadırlar. Kendini mutlu etmek için bu adımı atmak isteyen ancak cerrahi müdahale istemeyen hastalar için ameliyat harici önerilebilecek, kalıcılığı ve doğallığı yüksek en iyi yöntem Aquafilling enjeksiyonudur.

Meme dokusuna hastanın kendi yağlarından alınan ve yağın karakterine göre geçici ya da kalıcı olabilen madde enjekte edilerek yumuşak dokunun hacmi arttırılır. Ne kadar enjekte edileceği hastanın tercihine ve cerrahın göz önünde bulundurduğu göğüsler ile vücut orantısı gibi bazı kriterlere bağlıdır. 

Meme hacmi büyüyeceği için doğal bir yöntemdir ve tıpkı slikon gibi gerçek meme dokusundan ayırt edilemez. Ayrıca Aquafilling enjeksiyon kesi değil, iğne enjeksiyon içerdiği için iz kalma riski yoktur. İğne izleri birkaç gün içinde silinip kaybolacaktır. 

Göğüs Büyüten Egzersizler

Göğüsler yağ dokularından oluştuğu için egzersizlerle şekil vermek imkansız görülür ancak egzersizlerdeki amaç doğrudan göğüsleri büyütmek değildir. Bu egzersizler prektoral kas grubunu çalıştırmak için yapılır. Prektoral kas gurubu gelişirse göğüsler olduğundan daha büyük görünürler. Başka bir deyişle bu egzersizler ile göğüsler istenilen ölçüde büyümez ancak daha büyük ve şekilli bir görünüm kazanır. Ancak bu işlemler ile tahmin edileceği üzere kalıcı ve kesin sonuçlar elde edilemez.